שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
לדעת על ייעוץ משכנתאות

כל מה שצריך לדעת על ייעוץ משכנתאות

מה צריך לדעת על ייעוץ משכנתאות

בשנים האחרונות זה הפך להיות כמעט בלתי אפשרי לזוגות צעירים לרכוש דירה או בית מבלי לקחת משכנתא. התנאים ללקיחת משכנתא משתנים מבנק אחד למשנהו. אם אנחנו רוצים להשיג את התנאים הטובים ביותר ללקיחת הלוואת משכנתא מהבנק כדאי לנו לקבל ייעוץ משכנתאות מיועץ משכנתא מומחה. לאחר ייעוץ זה שיכול להיות מספר פגישות או פגישה בודדת אחת, נבין טוב יותר איך ואיפה יהיה לנו הכי נכון לקחת משכנתא.

לקיחת משכנתא היא אחריות גדולה מאוד מבחינה אישית. כאשר אנחנו מחליטים לקחת הלוואה לשם קניית בית, כדאי לנו לחשוב טוב מאוד גם על אפשרויות שפחות נעים לחשוב עליהן כמו למשל אובדן מקום העבודה שלנו או חס וחלילה עם נחלה במחלה שלא תאפשר לנו לעבוד.

מה זה בעצם ייעוץ משכנתאות?

התחום של ייעוץ משכנתאות קשור באופן ישיר לנושא של ייעוץ נדלן. ייעוץ משכנתאות יכול לאפשר לנו להבין טוב יותר איזה סכום כסף אנחנו יכולים להביא מהבית ואיזה סכום הלוואה אנחנו צריכים לקחת בשביל שנהיה מסוגלים לקנות בית או דירה משלנו. לרוב לקיחת משכנתא יכולה לאפשר לנו לממן את קניית הבית שלנו ואת ההלוואה עצמה נוכל להחזיר תוך מספר שנים בין אם מדובר בעשרים שנה או ארבעים שנה.

איך ייעוץ משכנתאות יכול לעזור לנו בקנייה של בית או דירה?

ייעוץ משכנתאות יכול לסייע לנו ברכישה או קנייה של בית או דירה. אם יש בית או דירה שאנחנו רוצים לקנות אנחנו חייבים לדעת האם אנחנו יכולים להרשות אותו לעצמנו מבחינה כלכלית. העלות של קניית בית ברוב חלקי הארץ היא מעל לכמה מיליוני שקלים והיא מאודגבוה. אם אנחנו רוצים להיות מסוגלים להרשות לעצמנו לקנות בית או דירה אנחנו צריכים להתמודד עם זה שכנראה לא תהיה לנו ברירה אחרת מלבד לקיחת משכנתא.

איך אפשר לדעת אם יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע איכותי?

כאשר אנחנו הולכים לקבל ייעוץ משכנתאות מיועץ משכנתאות אנחנו רוצים באופן טבעי לדעת האם איש מקצוע זה הוא איש מקצוע איכותי. אנחנו יכולים לדעת אם יועץ המשכנתא שנפגשנו אתו הוא איש מקצוע איכותי לפי המלצות שנקבל עליו מלקוחות קודמים שלו. ככלל תמיד עדיף לבחור לעבוד עם אנשי מקצוע שיש עליהם המלצות ושאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

בסופו של דבר, חשוב מאוד שנשים לב איזה משכנתא אנחנו לוקחים מהבנק ובאיזה תנאים אנחנו בוחרים לקחת אותה. לפעמים עדיף לחכות מספר שנים לפני שאנחנו לוקחים משכנתא ולחסוך עוד כמה שנים כך שההון העצמי שלנו לפני לקיחת ההלוואה יהיה הרבה יותר גבוה ונוכל לקחת הלוואה עבור סכום כספי נמוך יותר. השאלה האם לקחת משכנתא עכשיו או האם לחכות עם רכישת הדירה שלנו מספרשנים היא שאלה קשה. בשנים האחרונות מחירי הדירות עולים בכל האזורים השונים בארץ ולכן ההתלבטות האם לקחת עכשיו הלוואה לקניית בית או לא היא קשה.

מאמרים נוספים:

תכנון משכנתא

תכנון משכנתא לרכישת דירה

תכנון משכנתא תכנון משכנתא מומלץ לכל אלו המעוניינים במשכנתא לטובת רכישת נכס. רוב רוכשי הדירות מבצעים מהלך זה שכרוך בממון רב, באמצעות משכנתא. המחירים הגבוהים

המשך לקרוא »

השאירו פרטים

ואחד מיועצי המשכנתאות שלנו יחזור אליכם בהקדם!