שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
ניכיון שיקים

ניכיון שיקים בדרך לאישור משכנתא

ניכיון שיקים

בשביל לקבל משכנתא אנו צריכים להציג הון עצמי מינימלי לבנק. ללא הון עצמי בסכום מסוים מערך המשכנתא – הבנק לא יאשר לנו את ההלוואה ולא נוכל לקבל משכנתא. לבעלי עסקים ועצמאיים רבים יש שיקים עם מועד פירעון דחוי. אם אתם זקוקים עכשיו לכסף שנקבל משיקים שדחויים לעוד חודשיים או שלוש או אפילו זמן רב יותר, אתם יכולים לפנות לחברת ניכיון שיקים מסודרת שתחליף את השיק בכסף מזומן. החברה תעביר את השיק על שמה ותיתן בתמורה תשלום במזומן.

איך ניכיון שיקים יכול לסייע לקבל משכנתא מהר יותר?

ניכיון שיקים יכול לסייע לקבל זכאות למשכנתא מהר יותר כי הוא מאפשר "ליהנות" מהכסף עכשיו ברגע זה, מכסף שאחרת היינו מקבלים בעוד שלושה חודשיםאו חצי שנה. אם אתם זקוקים לפירעון השיקים הדחויים באופן מידי, האפשרות היחידה שעומדת ברשותכם היא לפנות לחברה לניכיון שיקים שתסייע בהחלפהשל השיקים במזומן. כך יהיה עכשיו, מתי שאנחנו זקוקים לכך, מספיק הון עצמי לתת לבנק בשביל לקבל ממנו הלוואה לקניית בית או בניית בית.

מה זה בעצם ניכיון שיקים?

פעולה זו היא למעשה פעולה בה מעבירים את שם המוטב של השיק מאדם לאדם אחר. אם יש שיק שרשום על שמנו והוא דחוי ואנחנו רוצים לקבלעכשיו את סכום הכסף שלנו, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להמיר את השיק לשם חברת הניכיון ולקבל ממנה מזומן. כאשר יגיע רגע פריעת השיק והסכוםשלו חברת הניכיון תקבל את הכסף. תהליך זה יכול לסייע לנו לגייס הון עצמי מהר יותר בשביל הלוואות או רכישות שונות שאנחנו רוצים לעשות כמו למשל קנייהשל בית או לקיחת הלוואת משכנתא או הלוואה לקניית מכונית מהבנק.

למי יכול להתאים לנכות את השיקים שלו?

למי שמעוניין לקבל משכנתא,  המהלך יכול להתאים לכל מי שיש לו שיקים דחויים שהוא רוצה לפרוע באופן מידי. תהליך כלכלי זה מתאים במיוחד, לאנשים שהם עצמאיים או בעלי עסקעצמאי והם רגילים לקבל תשלומים במסגרת של שוטף פלוס עשרים או שוטף פלוס שלושים. כל עצמאי נתקל לפחות פעם בחיים שלו במצב בו עשה עבודהבחודש מסוים והוא קיבל עליה תשלום רק אחרי חודשיים או שלוש.

בסופו של דבר, אם אנחנו רוצים לקחת הלוואת משכנתא מהבנק שלנו, אבל חסר לנו הון עצמי, ניכיון שיקים יכול לפתור לנו את הבעיה באופן חוקי ונוח מאוד. עלידי ניכיון השיקים נוכל לגייס יותר הון עצמי תוך זמן קצר יותר ואז יהיה קל יותר לקנות את הבית שאנחנו רוצים. חשוב שנשים לב שאנחנו מנכים את השיקים אצלחברה אמינה ומקצועית שניתן לסמוך על תהליכי העבודה שלה.

בשיתוף אתר https://financepro.co.il/

מאמרים נוספים:

השאירו פרטים

ואחד מיועצי המשכנתאות שלנו יחזור אליכם בהקדם!