שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
יועץ המשכנתאות

כלים המשמשים את יועץ המשכנתאות בעבודתו

יועץ המשכנתאות בעבודתו

בשנים האחרונות אנו רואים עליה מתמדת במספר יועצי המשכנתאות בארץ. אם עד תחילת שנות ה-2000 אנשים רבים לא ייחסו חשיבות והבינו את המשמעות של עבודה עם יועץ המשכנתאות, כיום בשנת 2021 ברור לכולם שמדובר במומחה אשר עשוי לחסוך עבורם מאות אלפי שקלים במשכנתא.

יועץ משכנתאות משתמש במספר כלים אשר עוזרים לו לקחת את עבודתו צעד אחד קדימה ולעזור לכם להגיע אל המשכנתא המיוחלת.

סדר וארגון: שם הכל מתחיל

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מדברים על תחום זה הוא סדר וארגון. ברגע שהמשרד מתנהל בצורה מסודרת ומאורגנת – ניקיון וארגון בחלל העבודה, תיקים דיגיטליים לכל לקוח, מעקבים צמודים, התעדכנות בכל המתרחש בעולם המשכנתאות ואפילו הפקת חשבוניות ממוחשבות ללקוחות. סדר וארגון הוא הכלי המרכזי בעבודתו של יועץ משכנתאות.

כוח מיקוח: אמנות המשא ומתן

כלי נוסף שיועצי משכנתאות משתמשים בו הוא אמנות המשא ומתן. במהלך עבודתו ייפגש היועץ עם עשרות גופים שונים: אלו יכולים להיות גורמים מממנים, הבנקים ומוסדות ממשלתיים שונים. כאשר נפגש היועץ עם כל אחד מהם הוא צריך להיות משכנע, חד ומוציא לידי ביטוי את כל הדברים שהוא רוצה לקדם.

היועץ הינו בעל כוח מיקוח גבוה אל מול הבנקים, מאחר והוא משרת עשרות לקוחות בתחום המשכנתאות. הבנקים מצידם מעוניינים לתת לו את הריביות הטובות ביותר, על מנת שישכנע את לקוחותיו לקחת משכנתא אצלם. משם אפשר לנהל משא ומתן עקבי שעשוי לחסוך ללקוחות עד מאות אלפי שקלים.

ידע והבנה בתחום

כאשר אנחנו מדברים על בעלי מקצוע בתחום הפיננסים, אנו לא יכולים להתפשר בשום צורה על ידע והבנה בתחום. למעשה, הידע הוא הכלי הכי גדול שיש ליועץ להעביר ולעבוד איתו.

ידע והבנה לא מתבססים אך ורק על לקיחת משכנתא בריבית נמוכה, אלא גם על בניית פרופיל פיננסי נכון ללקוח, בניית תמהיל משכנתא אשר הלקוח יוכל לעמוד בו לטווח הקצר והארוך(הרי מדובר בהתחייבות רבת שנים), וגם מתן שירותי ייעוץ והכוונה במהלך המשכנתא עצמה.

התכתבות בצורה עקבית עם עולם המשכנתאות

יועץ בעל ניסיון משתמש בכל אמצעי שהוא יכול ככלי שמקדם אותו למשכנתא הטובה ביותר ללקוחות שלו. ברגע בו יועץ משכנתאות מגדיל ראש ונמצא בכנסים שונים, פרזנטציות, לומד להכיר את השוק על כל צדדיו ועל כל תנודותיו, הרי לנו יועץ שלא נשאר מאחור ויכול לבצע את עבודתו בצורה איכותית, נכונה ועכשווית.

כיום, קיים גוף בשם התאחדות יועצי המשכנתאות אשר נותן לכל יועץ בתחום המשכנתא לאחר מבחן מעמיק וקשוח להצטרף אליו וליהנות מתוכן איכותי, כנסים והרצאות מדי חודש. כאשר יועץ המשכנתאות שלכם נמנה בין היועצים בהתאחדות, ניתן להגיד שהוא מעודכן בכל המתרחש מסביב, ומדובר בבונוס גדול.

מאמרים נוספים:

רכישת דירה

המרוץ אחר רכישת דירה

רכישת דירה לאור המצב המשק שבו היצע הדירות הוא קטן, ישראלים רבים בוחנים באופן מעמיק הזדמנויות נדל"ן שונות, כדי למצוא את דירת החלומות שלהם ולרכוש

המשך לקרוא »

השאירו פרטים

ואחד מיועצי המשכנתאות שלנו יחזור אליכם בהקדם!